Тетяна Меліхова: Знижена процентна ставка податку для підприємців Києва

Днями на пленарному засіданні депутати позитивно проголосовали за проект рішення Київської міської ради «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві». Секретар депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Мелехова пояснила, що віддтепер буде знижена процентна ставка податку для столичних підприємців.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

«Проект рішення розробили з метою здійснення практичних кроків для підтримки столичних підприємців в період складної фінансово-економічної ситуації», – зазначила Тетяна Меліхова.

За її словами у 2020 році встановлена основна ставка податку на нерухомість, яка відмінна від земельної ділянки, на рівні 1,5%, без будь-яких коригувальних коефіцієнтів.

«В умовах карантинних обмежень підприємці знаходяться на межі виживання, в основному це стосується малого та середнього бізнесу. Щоб допомоги підприємцям міста Києва, зокрема підприємствам торгівлі, громадського харчування, театрам, кінотеатрам і інших підприємств міста Києва, які вимушені працювати з обмеженнями у зв’язку з недопущенням короновірусної хвороби, зазначеним проектом було запропоновано внести зміни, а саме встановити ставки податку на рівні 0,5 %», – пояснила вона.

Депутат зазначила, що прийняте рішення дозволить покращити інвестиційний клімат в місті Києві, підвищити привабливість ринку нерухомості, як спосіб вкладення заощаджень, тим самим забезпечити збільшення надходжень для бюджету міста Києва та виконати соціально-економічні програми, дозволить створювати додаткові робочі місця, підтримати малий та середній бізнес.