Столична «Батьківщина» підтримала фестиваль військово-патріотичної пісні до Дня матері

14.05.2017

13 травня, у  Будинку офіцерів,  за підтримки столичної «Батьківщини», відбувся Київський фестиваль військово-патріотичної пісні «Доля вибрала нас», присвячений матерям, які пережили війни.

Матерів на фестивалі вітали народні артисти: Наталія Шелепницька, Олег Гаврилюк, Олена Гончарук, лауреат міжнародних конкурсів Мар’яна Кудрявченко, танцювальний колектив «Палестина», зразковий колектив народного танцю «Росток», Національний Президентський оркестр Міністерства оборони України.

Київська міська спілка ветеранів Афганістану та Посольство Палестини в Україні вручили учасникам почесні грамоти. Матерів, що втратили синів на війні, підтримали матеріально.

На заході депутатський корпус столичної «Батьківщини» представив Юрій Дідовець.

«Мати – це місія, велика відповідальність, радість, щастя. Але інколи і біль. Бути матір’ю, яка пройшла війну – це завжди нестерпне хвилювання за життя свого дитяти, це біль, сльози, душевні муки. Українські матері уже 3 роки як матері на війні.  Зателефонуйте своїм мамам», – поділився і закликав Юрій Дідовець.

Материнське серце – найглибша прірва, на дні якої ви неминуче знайдете прощення, – продовжив депутат, цитуючи О.Бальзака.

Голова спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко подякував Київській міській «Батьківщині», зокрема очільнику організації Володимиру Бондаренку та  депутату Володимиру Старовойту, за підтримку в організації заходу.

«Матері надають життя, продовжують родове дерево нашої Батьківщини. Для кожної української берегині бажаю здоров’я і божого захисту, можливості спостерігати, як ростуть їхні діти у мирі  «, – акцентує очільник столичної «Батьківщини».