Столична «Батьківщина» за «Київ без бар’єрів»

22 червня Київрада проголосувала за проект рішення про розробку міської комплексної цільової програми “Київ без бар’єрів”.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, столична «Батьківщина» підтримувала таку ініціативу, починаючи з профільної комісії, на якій розглядався проект рішення, петиції «Зробити Київ дружнім та безбар’єрним для всіх категорій громадян» та у сесійній залі віддала свої голоси за розробку програми «Київ без бар’єрів».

Марина Кочур, депутат Київради від «Батьківщини» зазначила: «Потреба у такому проекті є вже давно. Адже важливість даної програми полягає у тому, що для пересування людей із обмеженою мобільністю місто взагалі не пристосоване».

«У пояснювальній записці до проекту вказано, що місто розірване на безліч шматків, між якими часто лежать перешкоди різної складності – сходи, бордюри, підземні чи наземні переходи тощо», – додала депутат.

Вона як член постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту  брала активну участь в обговоренні й підтримці проекту рішення, висловлювала позицію «Батьківщини» в потрібності цієї програми.

За її словами, після підтримки депутатів на сесії, Київрада дала доручення Департаменту соціальної політики підготувати проект цієї програми.