Гарна новина для ОСББ Києва від “Батьківщини”

Голова фракції “ВО “Батьківщина” в Київраді Володимир Бондаренко повідомив, що на одному з найближчих засідань Київрада голосуватиме за виділення з бюджету Києва для ОСББ та ЖБК фінансування на погашення заборгованості через різницю в тарифах у 2011 році.

13 червня, на спільному засіданні комісії Київради з питань ЖКГ, яку очолює Володимир Бондаренко, та комісії з питань бюджету депутати проголосували за проект рішення «Про відшкодування різниці у нарахуваннях за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, наданих ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам».

Нагадаємо, у 2015 році Київрада підтримала ініціативу фракції «Батьківщина» і виділила 13,3 млн. грн. на виплату різниці в тарифах для ОСББ та ЖКГ. Відповідна різниця у нарахуванні тарифів виникла, коли у грудні 2011 року міськрада ухвалила тарифи, які згодом були визнані незаконними і нечинними з моменту введення в дію.

Водночас, невідшкодованою залишається заборгованість, яка виникла внаслідок того, що ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» виставляло ЖБК та ОСББ до оплати за спожиту теплову енергію не за показниками приладів обліку за спожиті Гкал теплової енергії та кубометри гарячої води, а по тепловому навантаженню.

Водночас, ЖБК та ОСББ  виставляли мешканцям до оплати рахунки за 1 Гкал та 1 куб. метр. За таких обставин, суми виставлені ПАТ «Київенерго» ЖБК та ОСББ, перевищували суму коштів, яку відповідно до норм законодавства, повинно  сплатити населення.