Центр захисту киян продовжує протидіяти домашньому насиллю

До Центру захисту киян звернулася пані Валентина Б., яка страждає від домашнього насилля.

Жінка просить захисту від власного сина, який зловживає алкогольними напоями, ображає, наносить тілесних ушкоджень та змушує матір виїхати з квартири. Хоча квартира належить пані Валентині, яку вона отримала за свою тяжку працю на виробництві.

Киянка неодноразово зверталася до правоохоронних органів. Проте домашнє насильство з боку сина, на жаль, продовжується, що і змусило її звернутися до Центру захисту киян.

Керівник юридичного департаменту Юрій Власенко підготував заяву від імені заявниці до Оболонського районного суду міста Києва про встановлення обмежувального припису стосовно сина заявниці та заборони йому протягом шести місяців перебувати в місці спільного проживання з матір’ю та наближатися на відстань ближче 50 метрів до місця проживання.

Заяву направлено до суду, наші юристи разом з пані Валентиною очікують на позитивну відповідь і ухвалу відповідного рішення. Сподіваємося, що такий захід впливу на кривдника буде дієвим і змусить сина переглянути своє ставлення до матері.

На жаль, така ситуація досить поширена. Багато жінок страждають від домашнього насилля, але не знають куди звертатися, коли правоохоронні органи не допомагають. В таких випадках ми радимо звертатися одразу в судові інстанції. Наші юристи надають консультацію щодо того, куди і в якій документальній формі потрібно подавати заяву, а також забезпечують правову підтримку в процесі.

Якщо ви опинилися в подібній ситуації та потребуєте допомоги, телефонуйте за номером 0 800 30 20 19.
Всі послуги Центру захисту киян БЕЗКОШТОВНІ.

Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.