Тимошенко озвучила стратегію зниження тарифів на газ для населення

Незважаючи на вимоги Міжнародного валютного фонду, підвищення цін на газ – є неприпустимим в нинішніх умовах.

Це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила у себе на сторінці у мережі Facebook.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що МВФ цілком можна переконати в недопустимості подорожчання палива, якщо визнати, що нинішня його ціна є абсолютно необґрунтованою. Не може будь-який товар, який продається монопольно, – переконана Тимошенко, – мати 200% рентабельності.

Тимошенко також запевнила, що після приходу до “Батьківщини” до влади, її команда  негайно знизить тарифи на газ до рентабельної адекватної ціни, яка буде повністю прибутковою, забезпечуватиме розвиток галузі і становитиме 80-90$ за тисячу кубометрів, зі збереженням всіх субсидій для населення.

Посилання уряду Гройсмана на вимоги МВФ насправді є лише приводом, а справжньою метою підвищення газових тарифів є монополізація ринку для заробляння надприбутків, – вважає Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, будь-яке підвищення ціни на газ остаточно вб’є і бюджет країни, і бюджети родин. Адже на цей рік закладено 71 мільярд гривень на субсидії, а до кінця року навіть за чинних тарифів реально знадобиться ще на 7 млрд. більше. Цих коштів немає а ні в держбюджеті, а ні українців.