В Києві прийняли до лав «Батьківщини» нових партійців

Щиро радий, що до «Батьківщини» долучається все більше киян і особливо – молодь! Це ще раз доказує високий авторитет нашої партії та її лідера Юлії Тимошенко. Хочу нагадати, що фракція «Батьківщини» в парламенті – єдина, що не дала жодного голосу за розпродаж української землі. І продовжує запеклу боротьбу за її цілісність.

Про це заявив голова Київської міської парторганізації, депутат Київради Віталій Нестор під час урочистого прийому до лав «Батьківщини» нових партійців, повідомляє пресслужба столичного партосередку. 

Політик обговорив з жителями Дарницького району нагальні питання і шляхи їх вирішення. Крім цього, користуючись нагодою він привітав нових партійців та актив району з Чистим Четвергом і з прийдешнім Великоднем.

«Нехай ангел охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком. Нехай ваше життя наповниться яскравими зустрічами і подіями, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями», – сказав Віталій Нестор.