В Києві створено Штаб захисту рідної землі

За ініціативи Київської міської парторганізації «Батьківщина» запрацював столичний осередок Штабу захисту рідної землі.

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації, головою Штабу захисту рідної землі у Києві обрано громадського діяча Михайла Ковальчука.

Фото 06.02.2020 aкція проти продажу української землі, біля Верховної Ради України

Національний штаб затвердив вимоги до президента Володимира Зеленського, у яких йдеться про необхідність відкласти ухвалення «земельних законів», продовжити мораторій та оголосити референдум – давши народу самостійно вирішити, продавати сільськогосподарську землю чи ні.

Нагадаємо, що на першому засіданні Національного штабу було ухвалено рішення щодо об’єднання в один спільний рух усіх штабів, створених різними організаціями. Активісти звернулися до депутатів різних рівнів із закликом підтримати вимоги Штабу. Окреме звернення щодо неприпустимості відкриття в Україні ринку землі спрямували до міжнародних організацій.

«Батьківщина» вимагає референдум про долю української землі.Монобільшість у парламенті, протягуючи за вказівкою президента закон про розпродаж землі, зраджує інтереси та майбутнє українців. Лише спільний спротив небайдужих громадян допоможе протистояти антинародному сценарію.

Опубліковано Батьківщина. Київ Пʼятниця, 7 лютого 2020 р.