Вадим Івченко: Ми маємо знати, хто з депутатів коаліції відповідальний за ситуацію в країні

Голова Верховної Ради України досі не оприлюднив поіменний список народних депутатів коаліції, який «Батьківщина» вимагала надати ще два тижні тому.

Про це вчора в ефірі телеканалу «NewsOne» повідомив народний депутат від фракції Вадим Івченко.

За його словами, не тільки «Батьківщина», а і всі українці мають знати, хто з депутатів коаліції відповідальний за ситуацію в країні.

«У складі фракції БПП перебувають різні політичні партії: «Демальянс», Аграрна партія, «Наш край». І більшість з цих політичних сил заявляє, що вони не є членами коаліції. Так хто все ж таки поставив підпис під цією коаліційною угодою? Хто саме сьогодні відповідає за той політичний та економічний курс, який проводиться в країні?» – запитав він.

На думку депутата від «Батьківщини», можливість створення нової коаліції, до якої увійдуть БПП, «Народний фронт» та Радикальна партія, не виключається.

«Тільки потрібно зрозуміти — це буде формальна чи неформальна коаліція», – додав Івченко.

Як зауважив парламентар, під час голосування за найважливіші закони Радикальна партія попри свої попередні заяви завжди підтримує коаліцію своїми голосами.

«Вона голосувала за бюджет і 2016, і 2017 років, за зміни до Податкового кодексу, якими, до речі, повністю скасували пільгове оподаткування аграріїв і навантажили єдиним соціальним внеском тих підприємців, які тимчасово не працюють. Вони також голосували за ті соціальні закони, які скасовують більшість соціальних пільг, а інша їх частина передана на органи місцевого самоврядування, якими зменшено допомогу сім’ям загиблих в АТО. Ось це і є неформальна коаліція»,  – повідомив Вадим Івченко.

До того ж, він зауважив, що цю неформальну коаліцію підтримували своїми голосами і партія «Відродження», і «Воля народу».