Вадим Івченко: Влада тотальною фіскалізацією вбиває малий та середній бізнес

Влада, попри свої передвиборчі обіцянки, продовжує кришування контрабандистів, не перекриває схеми виведення коштів у офшорні компанії, натомість вводить тотальну фіскалізацію для малого та середнього бізнесу.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Введення тотального РРО для малого та середнього бізнесу, підвищення податків та створення конфронтації між бізнесом та споживачами через систему кешбеку фактично вбиває малих та середніх підприємців. Вже другий день їх представники перебувають під Верховною Радою, під Офісом Президента, вимагаючи скасувати ці дискримінаційні норми законів», – наголосив народний депутат.

Також парламентар нагадав, що «Батьківщина», розуміючи важливість цього питання, підписала з представниками малого та середнього бізнесу Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво заради збереження і розвитку мікропідприємництва та спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

«Ми вимагаємо, щоб Верховна Рада стала справжніми слугами народу і розглядала законопроєкти, яких вимагають люди, які стоять під стінами парламенту та Офісу Президента. Я кажу про закони, які напрацьовані в тому числі й опозицією, – 3853-1, 3853-2, авторства Юлії Тимошенко, 3993, мого авторства та Андрія Ніколаєнка. Ці документи повертають можливість «вільно дихати» малому та середньому бізнесу», – зазначив Вадим Івченко.

Резюмуючи, політик закликав уряд, президента й депутатів монобільшості нарешті зрозуміти, що політика повинна робитись для людей.

«А якщо політик у своїй діяльності не бачить людей – то навіщо тоді такі політики Україні?» – підсумував Вадим Івченко.