Валерій Дубіль: Передали в проифронтову лікарню апарати КТ для діагностики тяжких травм

Карети швидкої, апарат МРТ, три апарата КТ, два гастроскопи Fuji, колоноскоп, підігрівачі крові, медичні монітори — далеко не повний перелік того, що лише за останні 2 місяці ми разом з фондами доставили на передову. І якщо це обладнання врятує хоча б одне життя — значить, ми працюємо не даремно.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», очільник столичного партійного осередку, повідомляє пресслужба.

«Майже щотижня відвідую Донбас, приїжджаю у шпиталі, наближені до зони бойових дій, багато спілкуюся з місцевими медиками. Професіоналізм, патріотизм, бажання працювати на передовій і віра в перемогу — те, чого їм точно не бракує. Але є те, чого критично не вистачає — сучасного медичного обладнання, з яким лікарі могли б швидше і якісніше надавати допомогу тяжким пораненим», — зазначив політик.

Він зауважив, що останнім часом бойові дії активізувалися, як і обстріли з боку ворога.

«Через збільшення кількості поранених обладнання не вистачає, воно швидше виходить з ладу, а деяке і зовсім руйнується після «прильотів». Тому питання забезпечення прифронтових шпиталів має бути пріоритетним. І я дякую благодійним фондам, меценатам, небайдужим громадянам, які це розуміють і працюють над цим разом з нами», — сказав він.

Депутат додав, що під час останньої поїздки на Донбас передали в лікарню, яка знаходиться за лічені кілометри від лінії фронту, сучасний апарат КТ для діагностики тяжких травм.

«Радості лікарів немає меж — тепер вони працюватимуть не «всліпу», а значить є шанс витягти з того світу ще більше українських захисників», — поділився Валерій Дубіль.