Разом з командою передали допомогу земляку з Прилук Владиславу Кічі та його побратимам. Кілька тижнів тому ми доставили хлопцям з 2 стрілецької роти 164 батальйону 119 окремої бригади ТРО, командиром якої і є Владислав, мавіки, генератор, щоглу та антену. А сьогодні передали портативну та стаціонарну системи РЕБ, на виготовлення яких чекали два тижні.
Про це повідомив голова «Батьківщини» Києва, народний депутат України Валерій Дубіль.
![](http://kyiv.ba.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/367FF9B2-748E-4CF3-960A-FCBF2C00F6F5.jpeg)
![](http://kyiv.ba.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/D6C0667E-135E-499F-8CA2-160F6BFC1238.jpeg)
![](http://kyiv.ba.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/95F46B30-8B47-4A1A-9593-C07ABDD982CD.jpeg)
![](http://kyiv.ba.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3E9A5AD9-C6AD-4078-B565-F9CB0920F93A.jpeg)
«Ми не залишаємося осторонь прохань, які надходять від військових і завжди намагаємося надавати їм необхідну підтримку. А оскільки останніми тижнями ситуація на фронті загострюється, то і допомагати потрібно ще більше — над цим і працюємо», — додав він.