Валерій Дубіль та депутати Київради від «Батьківщини» разом із партійним активом передали допомогу на передову

Медичне обладнання, ліки, гігієнічні набори та іншу необхідну допомогу батьківщинівці передали на Донеччину, до Торецьку, Краматорську, Петропавлівки та Павлограду. А також до лікарень біля прифронтової лінії.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

«З Днем незалежності, Україно та українці! Незалежність — наша найбільша цінність! Незалежність — у нашому єднанні до ПЕРЕМОГИ! Вона виборюється прямо зараз, на фронті й у волонтерських центрах, в операційних палатах та на найближчих до ворога позиціях наших захисників, в парламенті та на дипломатичній арені. Її здобувають героїчні воїни, безстрашні волонтери, медики і прості люди – наш неймовірний український народ! Разом ми обовʼязково вистоїмо та переможемо. Повернемо свої території і своїх людей. Відновимо зруйновані міста і побудуємо Україну майбутнього, якою пишатиметься кожен. А поки триває боротьби, тримаймо стрій! Віримо в ЗСУ, дякуємо нашим захисникам, медикам та волонтерам, не втрачаємо надії та працюємо на ПЕРЕМОГУ! Слава Україні! Слава кожному та кожній з вас», — сказав народний депутат, очільник столичної «Батьківщини» Валерій Дубіль.

Депутати Київради Ганна Свириденко, Володимир Слончак, Ігор Галайчук, актив партії та волонтери доєдналися до привітань до Дня Незалежності та висловили шану українським військовим, медикам та волонтерам.