У Київраді розглянули варіанти розв’язки між Троєщиною та Подільським мостовим переходом

Депутат від «Батьківщини» Тетяна Меліхова у Київраді повідомила, що Департамент архітектури розглядає інший варіант розв’язки між Подільським мостовим переходом та Троєщиною, ніж той, проти якого були райдужани.

Про це повідомляє прес-служба Київської «Батьківщини».

Як зазначив представник Департаменту архітектури, під час розгляду на комісії Київради з питань архітектури, містобудування та землекористування Детального плану території саме в межах бульвару Перова, вул. Сулеймана Стальського, Петра Вершигори, просп. Генерала Ватутіна у Дніпровському районі м. Києва.

Нагадаємо, раніше ДПТ передбачав прокласти міст через озеро Радунка. Будівництво моста заплановано Генеральним планом до 2020 року і проектом Генплану до 2025 року. Але громада категорично проти цього будівництва. Адже це зруйнує рекреаційну зону навколо озера.

Тетяна Меліхова розповіла, що Департамент працює над проектом іншої транспортної розв’язки, яка буде розміщена не доїжджаючи до озера і з’єднає Подільський мостовий перехід з вулицею Оноре де Бальзака через просп. Генерала Ватутіна. Умовно розв’язка буде побудована на місці нинішньої кінцевої зупинки трамвайного маршруту Троєщина-2 – вул. Милославська.