Віктор Олійник: Кияни невтомно долучаються до волонтерських проєктів 

Українці мають спільну ціль — Перемогти ворога! Волонтери приїжджають на допомогу до різних населених пунктів, які найбільше постраждали внаслідок російського вторгнення. Вони роблять усе, аби якнайшвидше відновити хоча б частину країни. Партійний актив максимально доєднується до волонтерських проєктів «Батьківщини». Адже війна стосується кожного. Багато з наших депутатів та однопартійців наразі на передовій, дехто на реабілітації з пораненнями.

Про це заявив народний депутат України VI скликання, керівник організаційного відділу партії «Батьківщина» Віктор Олійник, передає пресслужба.

Столична «Батьківщини» ініціювала  зустрічі із партійним активом районних парторганізацій Києва для налагодження взаємодії та реалізації нових волонтерських проєктів.

«Юлія Тимошенко особисто їздить із гуманітарною місією на Донбас. Вона разом з командою «Батьківщини» зустрічається з військовими, допомогає прифронтовим шпиталям, відвідує поранених героїв. Кожен з нас надзвичайно вдячний військовим та лікарям, які рятують життя навіть під смертоносними обстрілами», — додав він.

В свою чергу Віктор Олійник прокоментував питання присутніх щодо інформації про можливість проведення виборів. 

«За оцінками спеціалістів виборчий процес можливий як мінімум через 6 місяців після закінчення війни, адже в українців має бути час для повернення із-за кордону. Також буде необхідно вирішити основне завдання – створення актуального реєстру виборців.  До того ж, проводити вибори у воєнний час — не демократично», — наголосив Віктор Олійник.