Віталій Нестор: Чи отримають кияни компенсацію за встановлені газові лічильники⁉️

Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» зобов’язує всі підприємства, які здійснюють розподіл природного газу, оснастити індивідуальними лічильниками газу до 1 січня 2021 року населення – споживачів природного газу, які використовують його для приготування їжі. Голова Київської міської партійної організації «Батьківщина» Віталій Нестор пояснив деталі закону.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації.

«Вказаним законом передбачено, що ті споживачі, які самостійно за власний кошт встановили лічильники на газ, мають право на компенсацію таких витрат. Порядок і розмір компенсації цих витрат, мав встановити Кабінет Міністрів України ще до 20 березня 2018 року. Без даного порядку компенсацію газопостачальні організації просто не проводять», – зазначив політик на своїй сторінці Facebook.

В зв’язку із численними зверненнями споживачів, Центр захисту киян офіційно звернувся до Кабінету Міністрів України з відповідним запитом.

«В разі бездіяльності Уряду, будемо звертатися до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії», – заявив Віталій Нестор.