Віталій Нестор до Дня пам’яті та примирення

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та примирення і 75-у річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті понад 80 мільйонів людей, чиє життя обірвали насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Так мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні зараз вклонитися у ноги і подякувати за велику Перемогу. Пам’ятаємо й тих, хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє! Ми не повинні забувати про героїчні вчинки, які здійснили наші предки в ім’я свободи, честі і благополучного життя.

В першу чергу я бажаю миру. Адже ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі величезної кількості людей. Нехай ця перемога надихає тільки на добрі вчинки та любов до Батьківщини!

З повагою,

Голова Київської міської партійної організації «Батьківщина»

Віталій Нестор