Віталій Нестор: Кияни заслуговують на екологічний транспорт і місто без заторів

Після фінансового аудиту ми оптимізуємо транспортну інфраструктуру міста і вирішимо питання фінансування. Київ буде забезпечено належним і якісним громадським транспортом, в якому буде комфортно пересуватися.

Про це заявив голова Київської міської партійної організації “Батьківщина” Віталій Нестор під час брифінгу у Відкритому штабі партії, передає пресслужба.

“В нашій програмі передбачено добудову Подільсько-Воскресенського шляху, за допомогою якого кияни з правого берега зможуть добиратись на лівий берег. Це значно розвантажить місто. Будівництво розв’язки на Бориспільській площі також є однією з пріоритетних задач команди “Батьківщини”. Доведення до ладу, розширення Кільцевої дороги і визначення єдиного транспортного кільця в місті Києві – це одні з основних завдань “Батьківщини” у Київраді. Крім цього, ми плануємо перезапуск міської електрички та встановлення нових маршрутів, що допоможе киянам вчасно та комфортно добиратися з однієї точки до іншої”, – конкретизував політик.

За його словами, в програмі партії передбачено 5-ричній план зменшення часу пересування у транспортних засобах на 40 % і збільшення пасажиропотоку в громадському транспорту мінімум в 2 рази. В перспективі політична сила планує замінити маршрутки на електротранспорт.

“Заміна автобусів та маршруток екологічно безпечним, не дизельним громадським транспортом дасть нам можливість вільно і спокійно дихати на території міста, пересуватися без заторів окремою смугою маршрутно-транспортних засобів”, – додав Нестор.