Віталій Нестор: Київрада працює без вихідних

В суботу, 14 травня відбулося пленарне засідання Київради, під час якої депутати прийняли ряд важливих соціально-економічних рішень, необхідних для стабільного функціонування міста. Про це заявив очільник столичної «Батьківщини» , депутат Віталій Нестор, передає пресслужба Київского міського партійного осередку. 

«Зокрема прийняли рішення щодо присвоєння  звання “Почесний громадянин міста”: Олександру Сирському,  командувачу Сухопутних військ Збройних Сил України, командувачу оборони Києва в 2022 році; Олександру Петраківському, начальнику інформаційно – аналітичного відділу розвідувального управління штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України (посмертно); Віталію Малахову, театральному режисерові, засновнику та художньому керівникові Київського академічного драматичного театру на Подолі (посмертно); Василю Лазоришенцю, директору Національного інституту серцево – судинної хірургії імені М.М.Амосова», – наголосив політик.

За його словами, в Дарницькому районі озеро Заплавне та його прибережну захисну смугу площею 70.8 га оголосили ландшафтним заказником місцевого значення, а дитяча бібліотека імені Зої Космодем’янської носитиме ім’я українського письменника, поета і пісняра Грицька Бойка.

«Ми маємо закінчити процес декомунізації та назавжди розпрощатися з тоталітарною символікою, тому арка Дружби народів відсьогодні має назву Арка Свободи українського народу. Крім того, більше 170 тисяч киян висловилося з приводу перейменування станцій метро, назви яких пов’язані з тоталітарним режимом та країнами – агресорами. Ми розуміємо, що потрібно зважено підійти до даного питання, залучити фахівців наукових установ та провести рейтингове голосування до 09 червня 2022 року, щоб врахувати думку більшості киян з цих питань. Не зупиняємось та разом наближаємо нашу Перемогу! Слава нашим захисникам та слава Україні», – зазначив Віталій Нестор.