Віталій Нестор: Влада вчергове ігнорує бажання і думку людей, тож мусимо зробити все, аби відстояти українську землю

Рішення Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики, щодо підтримки розпродажу землі є нічим іншим як підготовкою до великої зради інтересів кожного громадянина та держави вцілому. На цьому наголосив голова Київської «Батьківщини» Віталій Нестор, коментуючи відповідне рішення.

Про це повідомляє прес-служба КМПО ВО «Батьківщина».

«Ухвалене комітетом рішення про розпродаж землі є нічим іншим, як підготовкою до найбільшої за всю історію існування країни зрадою національних інтересів. А зважаючи на підписаний наприкінці 2019 року Меморандум, складається враження, що влада просто витерла ним ноги. Ця ситуація вчергове демонструє, що вони не збирається дослухатися до думки людей. Фермери не лише вийшли під стіни Верховної Ради, а й вдалися до акції протесту на автошляхах центру столиці. Такий спосіб комунікації народу з владою є вимушеним, адже в сесійній залі людей просто не чують. Активісти вимагають відкласти закон, який передбачає розпродаж українських земель, провести референдум і прийняти норми, за яким право викупу паїв матимуть держава та місцеві органи самоврядування.», – сказав Віталій Нестор.
Політик наголосив, що саме з цією метою, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко з трибуни сесійної зали озвучила наступні вимоги партії:
1. Керівництву Верховної Ради, головам комітетів і фракцій – заслухати аграріїв, що вийшли на протести.
2. Зібрати лідерів фракцій і примусити аграрний комітет повернутися до виконання меморандуму про належну підготовку закону про ринок землі до другого читання.
3. Не ухвалювати жодних рішень щодо землі до проведення всеукраїнського референдуму.
Додамо, від ранку під Парламентом триває мітинг аграріїв проти запровадження ринку землі. Фермери не лише вийшли під стіни Верховної Ради, а й вдалися до акцій протесту на автошляхах центру столиці. Такий спосіб комунікації народу з владою є вимушеним, адже в сесійній залі людей просто не чують. Активісти вимагають відкласти закон, який передбачає розпродаж українських земель, провести референдум і прийняти норми, за яким право викупу паїв матимуть держава та місцеві органи самоврядування.