Віталій Нестор: Настала черга “втомитись” Повітрофлотському

Не встигли кияни дочекатись завершення ремонту Шулявського шляхопроводу, через який водії простоювали годинами в заторах, як настала черга “втомитись” Повітрофлотському. 

Про це заявив голова Київської міської “Батьківщини” Віталій Нестор на сторінці в соцмережі, передає пресслужба партійного осередку.

“Всі чекали, що відпочити захоче міст Метро, який давно вже потребує навіть не капремонту, а реконструкції. Шляхопровід із Паркової алеї теж може будь-якої миті виявили бажання “прилягти”. На черзі до вимушеної “відпустки” – і міст Патона. Не хотілось би розводити “зраду”, але факт залишається фактом – у столиці усталено “гасять пожежі”, замість того, аби працювати на випередження. Люди щодня витрачають години у вимушених заторах через авральні ремонти. Втрачають гроші, контракти, клієнтів. І це лише з економічної точки зору. Про безпеку я взагалі мовчу – такі обвали під шляхопроводами можуть коштувати не одне життя”, – зазначив політик

Нагадаємо, що Віталій Нестор представив своє бачення, як зробити столицю сучасною і зручною для всіх, у “Новій стратегії Києва” до 2040 року – kyiv2040.com/komfortne-dlya-zhittya-misto.php

“Зокрема ми пропонуємо розвантажити місто від зовнішнього вантажного транзиту, що зменшить навантаження на мости, а також підвищити транспортну ефективність мостових переходів через Дніпро шляхом реалізації систем масових пасажирських перевезень (MassRapidTransit) у складі кожного з них. Але обраній владі потрібно почати реалізовувати ці плани на наступний же день після виборів, а не чекати 5 років до чергової передвиборчої гонки”, – зазначив він.