Віталій Нестор подякував за підтримку «Батьківщини» на виборах

Голова Київської міської партійної організації «Батьківщина» Віталій Нестор подякував виборцям та команді за підтримку на парламентських перегонах.

Як повідомляє прес-служба КМПО «Батьківщина», партія успішно входить до парламенту.

«Друзі, щиро дякую вам за довіру та підтримку! Я вдячний кожному киянину за віру в мене і нашу команду. На жаль, я не здобув перемоги в парламентських перегонах по 212 виборчому округу Києва. Разом з цим, партія «Батьківщина» входить до парламенту з результатом 8,18%. Наша партія зробить все, щоб втілити Новий курс, скасувати корупційні рішення старої влади, ухвалити справедливий бюджет, знизити тарифи та забезпечити ріст економіки», – зазначив Віталій Нестор на сторінці Facebook.

Зі словами вдячності до своїх соратників звернулася й Голова партії.

«Ви – прекрасна армія, армія, що бореться за Україну. Ви продовжуєте на кожній дільниці захищати результат, ви продовжуєте бути на сторожі чесних виборів», – сказала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду VIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.