Віталій Нестор: «Поки команда Кличка та Коболєв граються у фейсбук-війни, під загрозою інфраструктура Києва»

«Є неприпустимим те, що голова «Нафтогазу» та люди  мера Києва обмінюються «люб’язностями» в інтернеті.  Поки команда Кличка та Коболєв граються у фейсбук-війни, під загрозою інфраструктура Києва», – прокоментував Віталій Нестор, голова Центру захисту киян.
«Коболєв пише до Кличка: «Досить ховатися за спини посіпак». Виникає враження, що їм обом потрібні спеціалісти по зв’язках з реальністю.
У той час, поки два посадовці ведуть інтернет-війни, на гарячу лінію Центру захисту киян приходить велика кількість звернень людей. Люди розуміють: без газопостачання можуть залишитися ТЕЦ. Тобто, столиця європейської країни може залишитися без тепла та електроенергії. Але чомусь цієї проблеми вперто не бачить Президент Порошенко, катастрофічної ситуації не відчуває Андрій Коболєв».
«Жителі столиці не мають бути заручниками того, що Рінат Ахметов передав Київенерго без належного аудиту. Ця ситуація має бути розслідувана окремо».
Віталій Нестор також наголосив на тому,   що команда Юлії Тимошенко у місті Києві виступає проти ініціатив влади підвищити ціни на комунальні послуги та тарифи на проїзд.
Як повідомляли ЗМІ, 7 червня голова НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв  зробив допис на своїй сторінці у facebook, де запропонував меру Києва Віталію Кличку взяти участь у теледебатах, щоб довести свою правоту у питанні передачі Києву боргів Київенерго за газ.
Нагадаємо, Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко, з урахуванням великого досвіду роботи зі зверненнями громадян. Наразі спеціалісти Центр захисту киян надають безкоштовні юридичні консультації, допомагають активним громадянам у реалізації проектів,  проводять курси з цифрової грамотності для літніх людей.