Віталій Нестор привітав лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко та однопартійців із 22-ю річницею заснування партії

Щороку 9 липня «батьківщинівці» відзначають річницю діяльності партії. Багато років поспіль «Батьківщина» працює задля народу та в його інтересах. Саме «Батьківщина» є найстаршою українською парламентською партією. 

На цьому наголосив голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор, який разом із першим заступником партійного осередку Наталією Ромашовою привітали Юлію Тимошенко, однопартійців та прихильників політичної сили з днем заснування партії. Про це повідомляє пресслужба столичного партійного осередку.

«Попереду лише сильна Україна, адже «Батьківщина» – потужна команда, яка знає, що робити! Від усієї душі вітаю Юлію Володимирівну Тимошенко з 22-ю річницею із дня заснування партії! Я щиро пишаюся, що є частиною великої і професійної команди однодумців! Бажаю партійцям та прихильникам «Батьківщини» наснаги в боротьбі за цілісність української землі! Попереду багато важливих викликів і завдань, як перед нами, так і перед державою. Миру, добра та благополуччя всім нам», – сказав Віталій Нестор.