Віталій Нестор: Стратегічні підприємства мають знаходитися у державній власності

Влада не полишає намірів вивести сотні підприємтсв із державної власності пояснюючи це збитковістю та неефективністю управління. На переконання голови Київської міської організації ВО «Батьківщина» Віталія Нестора, ці зміни можуть торкнутися і великих стратегічних державних підприємств.
Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина», насамперед йдеться про ГТС, Укрпошту та Укрзалізницю.
«Існує ряд підприємств, котрі, у будь якому випадку, мають належати державі. Адже, якщо ми говоримо про ГТС, то це питання національних інтерсів. «Батьківщина» підтримує відділення ГТС від Нафтогазу, водночас потрібно припинити різні спекуляції і лишити її у державній власності. Адже втрата контролю держави над ГТС неодмінно трасформується у новий виток державних проблем, які відчує на собі кожен громадянин», – переконаний Віталій Нестор.
Що стосується інших великих стратегічних державних підприємств: Укрпошти та Укрзалізниці то політик переконаний, що вони також мають лишитися у державній власності.
«Здається, що зараз ми спостерігаємо таку собі гру влади, на кшталт принципу рулетки: щось та й випаде, не запустимо ринок землі, то приватизуємо ГТС чи щось інше. Так у жодному разі не повинно бути. Ці питання повинні обговорюватися у першу чергу з людьми, а не прийматися в авральному порядку», – наголосив політик.