Віталій Нестор: Тарифи на ЖКП необхідно негайно знизити

Зниження тарифів на житлово-комунальні послуги – одна з головних обіцянок нової влади, яку вже понад 100 днів не виконують. Голова Київської міської організації ВО «Батьківщина» Віталій Нестор переконаний, саме зараз час виправити помилки для того аби кияни отримали квитанції за опалення за підйомними тарифами.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина».
«Маємо загрозливу ситуацію, коли люди повірили новій владі, надавши їй безпрецедентну підтримку як на президентських, так і на парламентських виборах, зокрема і через те, що була обіцянка знизити тарифи. Досі ця обіцянка не виконана. Суспільна напруга з кожним днем зростає, а люди ламають голови над тим, як сплатити комунальні, адже обсяг субсидій зменшений, натомість тарифи на ЖКП лишилися без змін. У руках влади це змінити. Адже є новий президент, більшість у парламенті та сформований уряд. І жодні виправдання тут не допоможуть, адже законодавчий механізм, у тому числі завдяки роботі команди ВО «Батьківщина» розроблений та наданий президенту», – сказав Віталій Нестор.

Політик нагадав, що саме «Батьківщина», перемогла у суді щодо невідповідності тарифів на газ. Так, судом скасована постанова минулого уряду про підвищення цін на газ, а це-прямий механізм до зниження комунальних платежів, адже все що потрібно – виконати відповідне рішення суду. Однак, нині спостерігається негативна тенденція, коли влада не те, що не виконує власні обіцянки, а ще й нагороджує новими посадами людей, через яких, фактично маємо тарифний колапс і непомірні ціни на опалення для населення. Йдеться про нещодавнє рішення президента увести до складу наглядової ради Укроборонпрому Юрія Вітренка – виконавчого директора НАК «Нафтогазу України».

«На жаль, така ситуація аж ніяк не викликає оптимізму. З кожним днем рейтинг і позиції влади втрачаються, а головне – страждають від цього прості українці, які нині стали заручниками обіцянок, які потрібно виконувати», – наголосив голова Віталій Нестор.