Віталій Нестор: Україна має підтримувати права людей з особливими потребами

Сьогодні чуємо чимало розмов з боку представників влади по розробці нової політики щодо людей з особливими потребами та людей з інвалідністю, а також дотримання стандартів інклюзивної освіти. Однак, замість популізму, слід розробляти і обговорювати світоглядні засади та забезпечити 100% виконання вже існуючих програм за рахунок державного бюджет. І робити це слід не за залишковим принципом. На цьому наголосив голова київської партійної організації ВО «Батьківщина» Віталій Нестор.

Про це повідомляє прес-служба КМПО ВО «Батьківщини».
На переконання політика, від того, як держава забезпечить виконання прав і підтримку людей з особливими потребами, в тім ліку і дітей, які мають мати повноцінний доступ до освіти, залежить як внутрішня гармонія і розвиток всього українського суспільства, так і авторитет нашої держави у світі. Саме тому «Батьківщина» разом з її лідером Юлією Тимошенко наполягає на невідкладному створенні спеціальних інституцій при всіх міністерствах, які б впроваджували і контролювали дотримання соціальної політики щодо осіб з інвалідністю.
«Сподіваюся, що незабаром, при обранні відповідного вектора розвитку і підтримки влади, люди з особливими потребами. В тому числі діти зможуть почуватися гідно та невимушено у суспільстві. Адже прояв людяності та піклування – це ті гуманістичні принципи, гарантом виконання яких має бути держава та органи влади, що формують відповідну політику. Саме тому наша політична сила контролюватиме цей процес. Адже це питання нашого майбутнього», – наголосив Віталій Нестор.
Додамо, що ВО «Батьківщина» наполягає на виділенні відповідних коштів на забезпечення 100% потреби людей з інвалідністю у державному бюджеті на наступний рік.