Віталій Нестор: Влада змушує киян платити за опалення майже на 50% більше

На цей опалювальний сезон у столиці підвищилися тарифи на опалення. Тепер за 1 Гкал тепла потрібно платити від 2700 до 2900 грн. Минулого року ціна становила 1654 грн. Тобто тариф на тепло підвищився майже на 50%.

Про це на своїй сторінці в соцмережі заявив очільник столичної «Батьківщини», депутат Київради Віталій Нестор, передає пресслужба партійного осередку.

«Ще наприкінці липня 2014 р. за тепло платили 253 грн. Таким чином, за 7 років тариф на опалення у Києві виріс у 10 разів», – зазначив політик.

За його словами, у середньому по Україні, незважаючи на неодноразові заяви Президента Зеленського та Прем’єра Шмигаля що тарифи залишаться незмінними, а також меморандум між постачальниками та владою, тарифи зростуть на 10-20%. Місцями й більше: у Чернівцях – на 70%, у Полтаві – на 50%.

«Нагадаю, що «Батьківщина» системно виступає за унеможливлення підвищення тарифів для населення та навпаки їх зниження! Днями Юлія Тимошенко представила розроблений «Батьківщиною» план подолання енергетичної кризи, який передбачає припинення експорту природного газу з України, усунення посередників між видобутком і облгазами та ухвалення законопроєкту «Батьківщини» про спрямування дешевого газу власного видобутку на потреби населення», – наголосив депутат.

Віталій Нестор зазначив, що фракція ВО «Батьківщина» у Верховній Раді продовжить боротьбу за інтереси українських споживачів та зробить все можливе, щоб зупинити енергетичний та економічний колапс у країні.

З розпорядженням про підвищення тарифів можна ознайомитися на сайті КМДА.