Віталій Нестор: Ворог зруйнував мою громадську приймальню, звертайтеся онлайн

На жаль, через воєнний стан та зруйноване внаслідок ракетного удару приміщення моєї громадської приймальні, наразі відсутня можливість відновити особисті прийоми. Але ви можете 24/7 звернутися до мене в онлайн режимі у будь-який зручний для вас спосіб.

Про це на своїй сторінці в Соцмережі повідомив очільник «Батьківщини» в Києві, депутат Віталій Нестор, передає пресслужба партійного осередку.

«Київ поступово повертається до життя. Розумію, що у багатьох із вас за півтора місяці накопичилося дуже багато питань, скарг та пропозицій. Тому пропоную спілкуватися онлайн», – зазначив політик.

За його словами, спілкуватися можна за допомогою системи Deputy (https://deputy.com.ua/). Для цього достатньо лише завантажити програму на свій телефон (iOS – https://cutt.ly/GFQaN7v або Android – https://cutt.ly/EFQstkm) та пройти швидку реєстрацію; Або через листування електронною поштою: nestor.vitalii@kmr.gov.ua

«Усі звернення будуть оперативно опрацьовані, наскільки це можливо в умовах воєнного стану. Бережіть себе та своїх близьких! Слава Україні», – додав він.