Віталій Нестор взяв участь у створенні «білої книги» рекомендацій для допомоги біженцям з України в Польщі

Зараз у Польщі проживає понад 3,1 мільйона українців, це в 2 рази більше ніж до війни. Кількість людей, які були змушені покинути свої домівки  щодня зростає… Від імені всіх українців хочу щиро подякувати нашим братам з Польщі за їхню людяність, відкритість та допомогу у надзвичайно важкі та трагічні для нас часи.

Про це під час круглого столу у Вроцлаві заявив очільник столичної «Батьківщини», депутат Віталій Нестор, передає пресслужба партійного осередку. 

Мер Вроцлава Яцек Сутрик запросив Віталія Нестора, як депутата Київради, а також інших делегатів з України на відкрите засідання місцевого самоврядування за участю громадськості. Мета круглого столу: розробка моделі довгострокової системної підтримки біженців з України.

«Сьогоднішній круглий стіл місцевого самоврядування – ініціатива, яка реалізується у партнерстві з представниками місцевої влади Спільної комісії уряду та місцевого самоврядування, включаючи Спілку міст Польщі, Національну федерацію неурядових організацій та запрошені представники України та Європейської Комісії», – розповів Віталій Нестор.

За словами мера Вроцлава пана Яцека Сутрик, через 2 місяці після початку війни можна з упевненістю сказати, як наплив біженців розкрив стан Польщі. 

«Ми бачимо наші сильні сторони, здатність до самоорганізації та сильний імпульс беззастережної солідарності, а також недоліки, особливо інституційні», – зазначив мер Вроцлава.