Віталій Нестор: Запровадження ринку землі назавжди позбавить українців надії на гідне майбутнє

Відкриття ринку землі за формулою, яку пропонує нинішня влада – це свідома крадіжка в майбутніх поколінь українців їхнього права бути господарями власної землі, а також закладання міцного фундаменту до початку процесу втрати державності. На цьому наголосив голова Київської міської «Батьківщини» Віталій Нестор.

Про це повідомляє партійна прес-служба.
«Землю можна продати лише один раз. Далі право власності назавжди буде втрачено. Більше того, скуповуватимуть землю великі іноземні корпорації, що автоматично призведе до їхнього прямого контролю та втручання в економіку і сільське господарство. Що жодним чином позитивно не впливатиме на мікроклімат всередині країни», – говорить Віталій Нестор.
На переконання політика, влада переслідує єдину мету, задовольнити інтереси іноземних корпорацій та монополій, віддавши їм контроль над землею. Натомість немає чіткого механізму та жодного контролю у подальшому над тим, яким чином і для яких потреб використовуватиметься земля.
«Всі ми ризикуємо добровільно перетворитися у сучасних рабів для обслуговування іноземного капіталу та їхніх інтересів. А також добровільно ризикуємо зробити кріпаками майбутні покоління українців. Тож у випадку відкриття ринку землі на умовах влади, про українське фермерство та аграрні підприємство доведеться назавжди забути. І про ці форми господарювання ми читатимемо лише на сторінках підручника з історії. Цього в жодному випадку не можна допустити», – наголосив голова Київської міської «Батьківщини» Віталій Нестор.