Віталія Нестора обрали головою Київської міської організації «Батьківщина»

2 грудня 2019 року в столиці за участі лідера партії Юлії Тимошенко відбулася XIV Конференція політичної партії «Київська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об‘єднання «Батьківщина». Під час події Нестора Віталія Романовича було обрану на посаду голови Київської міської партійної організації «ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

«Я відчуваю, що є натхнення, є запал, є бажання і є прекрасна команда!», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона висловила вдячність столичній команді та зазначила, що за підсумками виборів Київ показав найкращий результат серед всіх міст України.

«Проведена робота Київською командою – безпрецидентна. Це дійсно дуже сильний результат. І вищий результат, ніж наш середній по Україні і це теж серйозний показник», – зазначила Лідер партії.

«Нашою командою було досягнуто того, що 31 березня 2019 року під час виборів на пост президента України за Юлію Володимирівну Тимошенко при явці 68% проголосували близько 13%, а саме 188 501 особи. Під час дострокових виборів народних депутатів України, враховуючи політичну ситуацію та обстановку у державі, за наших кандидатів у народні депутати Ураїни, які були висунуті партією проголосували 30 329 осіб. А за політичну партію «Батьківщина» віддали голос 8,5% – це 86 954 особи. На сьогоднішній день 11 552 особи є членами партії по всьому місту Києву. Це дійсно найкращий результат серед міст-мільйонників», –  заявив Віталій Нестор.

Також під час звітно-виборчої конференції голову Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексія Захарченка було обрано членом Бюро київського партійного осередку, а заступника голови КМО БМ Геннадія Кірію – членом контрольно-ревізійної комісії.