«Батьківщина» в столиці організувала безкоштовні пункти видачі води у спеку

«Батьківщина» в столиці звернулася до місцевої влади з проханням встановити безкоштовні пункти розливу води для подолання спеки.

Показали на власному прикладі, як можна і потрібно організувати безкоштовні пункти видачі води в нестерпну спеку.

Акція-звернення до керівництва міста, якою представники «Батьківщини» в м.Київ та громадської організації  «Батьківщина Молода»  наголосили на необхідності організувати пункти видачі води, зважаючи на аномальну спеку.

Наразі почула лише природа – температура повітря знизилася. Чи почує керівництво міста –  поки це  питання, що не знайшло ще відповіді.

Це актуально, бо температура в Україні, за даними українського  гідрометеорологічного центру, знизилася не надовго.

Організатори заходу отримали безліч слів подяки від киян та гостей міста.

«Ця акція – це тільки початок! Бути Європою – це бути європейцями, це мислити як європейці, це діяти як європейці. Ми повинні бути більш людяними та співчутливими до свого ближнього, і, якщо хтось потребує допомоги, – допомогти йому. З цим закликом ми звертаємось до мера, депутатів, різних керівників проявити небайдужість. Це актуально. Сьогодні ми показали приклад і думаємо він вдався. Поки у Києві аномальна спека, Солом’янська «Батьківщина Молода» рятує людей від спеки прохолодною водою та освіжаючим лимонадом» , – наголосив очільник солом’янської «Батьківщини Молодої» Євген Яровий.

Перші пункти видачі безкоштовної води від «Батьківщини» м.Києва запрацювали 06.08.2017 року в Солом’янському районі м.Києва.