Володимир Слончак розповів про пріоритетні питання депутатів Київради

Три ключових питання розглядатимуть депутати на найближчій сесії Київради, повідомив депутат від фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Слончак. Про це він заявив в ефірі радіо KyivFM, повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Наразі Київрада працює над питаннями облаштування зелених зон, обговорення яких заплановано на 8 липня. Це приблизно 31 питання щодо надання статусу таких зон Київзеленбуду, де будуть створені зелені території загального користування. Три з них, зокрема, в Дарницькому районі», – підкреслив Володимир Слончак. 

Другим важливим питанням політик назвав продовження дії Програми розвитку зеленої зони міста Києва.

«На мій погляд, це дуже суперечливе рішення, бо ми не ухвалюємо нову програму та концепцію, а лише машинально продовжуємо її з року в рік. Але, на якості зелених насаджень, парків чи скверів це не відображається», – зазначив  Володимир Слончак. 

Також, поінформував він, у другому читанні розглядатиметься затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва. 

«Тепер вартість одного квадратного метра землі буде збільшена з 686,46 грн. до 1617,36 грн за 1 кв. м земель. При розрахунку орендної плати підприємцям, експертно-грошової оцінки під час її продажу зростуть надходження до бюджету Києва. Йдеться про ділянки, де розміщенні торговельні та бізнес-центри», – пояснив Володимир Слончак.