Володимир Слончак: Уряд продовжує бездіяльність та не йде на контакт з підприємцями, щоб виправити колапс в країні

Національний банк погіршив прогноз інфляції в Україні на 2022 рік – із 5% до 7,7%. За даними Держстату, споживча інфляція в Україні за 2021 рік становить 10%. Це максимальний рівень за останні 4 роки. Підвищилась закупівельна вартість природного газу для промисловості та тарифи на електроенергію.

Про це в ефірі Телеканалу Київ заявив депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Слончак, передає пресслужба партійного осередку.

​«Майже всі залежні від газу та електрики підприємства не мають технічної можливості, щоб перевести виробництво на альтернативні джерела енергії. Навіть тим підприємцям, які мають альтернативні джерела, важко, адже ціни на газ та електрику потягнули за собою ціни на дрова та пелети», – наголосив він.

Політик зауважив, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко неодноразово попереджала про виникнення такої ситуації. Вона пропонувала чіткий план дій, які допоможуть уникнути кризи. Проте уряд України продовжує бездіяльність та не йде на контакт з підприємцями, щоб виправити цю ситуацію.