Володимир Слончак: Вартість проїзду у транспорті Києва має відповідати якості послуг

Говорячи про підвищення вартості проїзду у транспорті Києва, слід враховувати якість надання послуг, – наголошує депутат від фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Слончак. Про це політик заявив у прямому ефірі «Апостроф TV», повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Підвищення вартості проїзду у підземному та наземному транспорті Києва, про яке сьогодні нам говорять, буде не по кишені киянам. Вартість проїзду не відповідатиме якості надання послуг», – зазначив політик.

Він підкреслив, що транспортне питання в Києві необхідно розглядати комплексно, оскільки весь міський транспорт є дотаційним.

«Місто продовжує дотувати транспортну галузь. Щороку на ці потреби з бюджету Києва виділяється майже 2 млрд грн.  Це неправильно, коли на дотацію міського транспорту йдуть такі великі кошти. Також комунальний транспорт конкурує з маршрутками, які у чорному кеші в рік отримують близько 3 млрд грн», – зауважив Володимир Слончак.

У цій ситуації, переконаний він, необхідно створити якісну конкуренцію, коли  вартість проїзду відповідатиме європейській якості послуг.