Волонтери «Батьківщини» передали військовим генератор

Днями в Українці Київської області після атаки рф на Трипільську ТЕС, були знеструмлені об’єкти інфраструктури, які відповідають за життєзабезпечення міста. Місто на деякий час під’єднали до генераторів. За цих обставин, наша команда вирішила, що військові, які базуються в Києві також мають бути забезпечені всім необхідним. Оскільки ворог безжалісний, небезпечний та непередбачуваний. А від наших захисників залежить майбутнє України, майбутнє всіх нас. Тому ми з командою продовжуємо активно реагувати на запити військовослужбовців.

Про це заявила Наталія Ромашова, заступниця голови «Батьківщини» в Києві Валерія Дубіля, після передачі генератора Добровольчому формуванню територіальної громади 31 Києва.

«Генератор дозволить мобільно забезпечити енергоживлення підрозділу, заряджати різноманітні прилади. Відповідно до характеристик генератора, він дозволить мінімізувати витрати палива й забезпечити зручне транспортування», — додала вона.

Нагадаємо, що «Батьківщина» на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко та головою партійної організації в Києві, народним депутатом Валерієм Дубілем з першого дня повномасштабної війни допомагають медичним закладам та військовим по всій Україні.