«Батьківщина Молода» у Києві провела святкові заходи до Дня матері

До Дня Матері активісти «Батьківщини Молодої» провели у Києві та по всій країні святкові заходи для того, щоб вшанувати жіноцтво та матерів.

Зокрема, активісти Київської міської організації «Батьківщини Молодої» за підтримки Подільської районної у місті Києві партійної організації ВО «Батьківщина» організували для киян та гостей міста ігрову зону, де батьки разом з дітьми брали участь у змаганнях, конкурсі дитячих малюнків, а також власноруч виготовляли вітальні листівки.

«День матері – це особливе свято для кожної людини. Мама – символ великої любові, доброти та турботи, берегиня людського роду. Велика подяка нашим матусям, бабусям та всім жінкам за любов, яку ви приносите в наше життя, вона – безцінна», – поділився у своїй промові організатор акції, голова Подільської районної в місті Києві організації «Батьківщини Молодої» Богдан Баранцов.

У Києві «Батьківщина Молода» проводила акцію до Дня матері вже вп’яте. Організатори прагнуть, щоб це свято було близьким для кожної дитини і святкувалось на державному рівні:

«На відміну від 8 березня, День матері – справжня українська традиція. І ця акція спрямована на те, щоб дитина запам’ятала про те, що маму потрібно вітати кожну другу неділю травня. Тому «Батьківщина Молода» та інші патріотичні організації проводять такі акції до Дня матері у різних містах України. І ми бачимо, що свято набуває популярності, а українці дуже позитивно його сприймають», – розповів голова Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

Активісти «молодіжки» Житомирщини, Рівненщини, Волині, Білої Церкви також провели святкові заходи, приурочені до Дня матері.

«Цими заходами ми хотіли подякувати усім жінкам, матерям нинішнім та майбутнім за тепло серця, щирість молитви, вміння підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Особлива шана та вдячність матерям, які виховали героїв-захисників, що відважно боронять нашу рідну землю», – сказав голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський.