Юлія Тимошенко: Час братися за економіку

Влада має повернутися до реальних дій і негайно ухвалити бюджетну резолюцію. Юлія Тимошенко звернулася до президента, парламенту і уряду вийти зі ступору всіх політичних подій, які зараз відбуваються, і включитися в роботу над бюджетною резолюцією, розпланувавши таким чином стратегію життя держави на 3 роки.

«Якщо ми вчасно не ухвалимо цей документ (бюджетну резолюцію – ред.) до 1 червня, не заплануємо наше життя, це означатиме, що країна йде на три роки в хаосі та без змін. Якщо цього не відбудеться, це означатиме, що країна дарма очікує змін. Я не хочу цього допустити. Наша команда і я особисто готова включитися до роботи над бюджетною резолюцією, і разом із президентом розпланувати на базі Нового курсу стратегію життя держави на 3 роки», – сказала Юлія Тимошенко.

Політик зауважила: учора, по суті, не було проведено засідання уряду, зірвалося ухвалення бюджетної резолюції. За Бюджетним кодексом резолюцію необхідно ухвалити до 1 червня. За словами Тимошенко, люди вірять, що після виборів їхнє життя змінюватиметься. Проте в країні реальні дії замінили політичним хаосом, домовленостями, непослідовною роботою органів влади. Лідер «Батьківщини» закликала подати до 1 червня бюджетну резолюцію до парламенту, вчасно ухвалити її у Верховній Раді.