Юлія Тимошенко: Нова сильна команда виправить руйнівні наслідки зовнішнього впливу на Україну

Корумпована влада неспроможна протидіяти зовнішньому тиску і у корисливих інтересах “здає” країну, погоджуючись на утвердження зовнішнього управління.

Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням.

Частина великих транснаціональних фінансових олігократій за сприянням корумпованого керівництва України грубо і цинічно заробляють на нашій державі.

Про це заявила лідер партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne». При цьому, вона наголосила, що в України є друзі – як то США, ЄС чи МВФ, які можуть допомогти нам, але не вирішать наші проблеми за нас.

Знищення країни кланово-олігархічною системою, на переконання Юлії Тимошенко, відбувається через наступні глобальні кроки:

  • знищення банківської системи;
  • вбивство середнього класу;
  • створення штучної інфляції,
  • вимивання грошей з економіки;
  • запровадження завищених тарифів;
  • створення умов для еміграції;
  • руйнація системи охорони здоров’я;
  • демонтаж системи освіти.

Лідер партії “Батьківщина” вважає, що не можна далі українську націю тримати невігласами. Треба знати правду і розуміти, як протистояти цьому згубному для країни зовнішньому впливу.

«Ми маємо Угоду про асоціацію між Україною і ЄС, співпрацюємо із МВФ, в України також є сильні друзі – США, ЄС і інші країни світу, які підтримали нас проти зовнішньої агресії Росії», – зазначила Юлія Тимошенко. 

Юлія Тимошенко підкреслила, що Російська Федерація та глобальна світова олігархія за сприяння нашої слабкої влади ведуть проти України гібридні війни, мета яких – колонізація країни через уряд так званих технократів, які не відбудовують країну, а навпаки – дозволяють її споживати через різні сфери.

Нова сильна команда виправить руйнівні наслідки зовнішнього впливу на Україну!

Наразі, «Батьківщина» формує таку команду і партія готова публічно оголосити новий курс країни, який має дві складові:

  1. перебудова всієї політичної системи життя;
  2. новий економічний курс країни, який крок за кроком виведе нас з критичного стану.

Юлія Тимошенко закликала громадян відповідально ставитися до країни, «адже вже нема часу на експерименти». На її переконання, доля країни вирішуватиметься на наступних президентських і парламентських виборах. Бо саме від свідомого вибору українців залежить можливість того, щоб до влади в України прийшла сильна, незалежна, професійна команда, яка поставлять країну на ноги.