Юлія Тимошенко представила оновлену команду партії «Батьківщина» в Києві

У Києві Юлія Тимошенко презентувала оновлену команду партії «Батьківщина» та нового Голову Київської міської партійної організації – Віталія Нестора.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

Юлія Тимошенко оголосила кожного кандидата, якого підтримує партійна організація в Києві. Також вона висловила подяку Володимиру Бондаренку, багатолітньому очільнику столичної «Батьківщини».

«Суспільство потребує змін, потребує оновлення. Оновлена команда «Батьківщини» в Києві – справжній сплав молодості та досвіду. Люди, які розуміють що потрібно киянам і як забезпечити належну підтримку столиці на загальноукраїнському рівні», – сказала лідер «Батьківщини».

Віталій Нестор протягом 1,5 років допомагав киянам у вирішенні проблемних питань, займаючи посаду голови Центру захисту киян.

«Столична «Батьківщина» зобов’язана і буде представляти гідним чином інтереси киян як перед органами місцевого самоврядування, так і у Верховній раді України. Головне зробити Київ сучасним, безпечним та екологічно чистим містом – це основна ідея», – зазначив Віталій Нестор.

«Батьківщина» підтримує наступних кандидатів в столиці:

211 округ – Мешковський Кирило Едуардович

212 округ – Нестор Віталій Романович

213 округ – Биструшкін Ярослав Олександрович

214 округ – Бузницький Василь Юрійович

215 округ – Юранська Юлія Дмитрівна

216 округ – Ковальчук Михайло Миколайович

217 округ – Сорока Іван Миколайович

219 округ – Якименко Наталя Миколаївна

220 округ – Дідовець Юрій Вікторович

221 округ – Слюсарев Іван Олександрович

223 округ – Гоцький Микола Миколайович