Юлія Тимошенко презентувала перші кроки «Батьківщини» в Київській міській раді

Кияни заслуговують на краще!

Юлія Тимошенко презентувала першочерговий план дій команди «Батьківщини» в Київраді

Вибори, що відбудуться найближчої неділі мають докорінно змінити місцеву владу. І Київ не повинен стати виключенням. Столиця потребує негайних змін, які торкатимуться всіх напрямків життя міста. Бюджетна, комунальна, соціальна та медична сфери повинні отримати поштовх, що допоможе перебороти негативні тенденції останніх років.

Більше зібраних податків має залишатися в Києві

Головним завданням команди, в разі перемоги на київських виборах, стане нова бюджетна політика міста Києва. За словами Юлії Тимошенко, нині більша частина податків киян забирається зі столиці до державного бюджету України. Внаслідок такої політики, жителі столиці залишаються без мільярдів гривень, які мали б піти на розвиток міста.

Тому, одразу по закінченні виборів команда «Батьківщини» як в міській, так і у Верховній Раді, добиватиметься рішення, яке дозволить залишати більшу частина податків киян в бюджеті столиці.

Втім, додаткові кошти не повинні стати джерелом корупції. План дій передбачає жорсткий контроль над видатками. Оновлена київська влада не допустить повернення в столичну політику корупції, відкатів та лобістський бізнес.

Капітальний ремонт житла

Всі витрати мають здійснюватись в інтересах і за широкого контролю громади міста. В першу чергу «План дій для Києва» передбачає впровадження програми докорінної реставрації, ремонтів всього житлового фонду міста Києва. Це і фасади, і дахи, і під’їзди, і інженерні мережі. Кияни справді заслуговують на краще.

Оновлення міського транспорту

Наступний крок – розв’язання транспортних проблем міста. Кияни не повинні годинами добиратись на роботу і додому.

«Дивує, що за останні п’ять років не введено в експлуатацію жодної станції метро. Наша команда бере зобов’язання, що кожен рік ми будемо вводити в експлуатацію не менше однієї станції метро. Але ставимо завдання підняти цю кількість до двох. Всі транспортні магістралі Києва буде розвантажено», наголосила Юлія Тимошенко.

Також столиця має застарілий і недостатній фонд електротранспорту – тролейбуси і трамваї. Це екологічний транспорт. Тому, команда «Батьківщини» взяла зобов’язання – за рахунок додаткових фінансів бюджету мінімум вдвічі збільшити кількість екологічного транспорту.

Окремо Юлія Тимошенко виділила питання пільгового проїзду для окремих категорій киян: «Пільгові категорії, які можуть користуватися місцевим транспортом безкоштовно, не мають такої можливості. Ми беремо зобов’язання прийняти рішення в Київській міські раді, яке дозволить кожній людині, яка має пільги на поїзд, отримати безкоштовний проїзний квиток».

Фінансування і розвиток медицини

Столична медицина на сьогодні потребує значної допомоги. Саме тому, ВО «Батьківщина» застосує всі наявні можливості – і законодавчі, і організаційні, для забезпечення обов’язкового муніципального медичного страхування.

Київ не повинен надалі потерпати від сумнівних експериментів імені Уляни Супрун. Якщо на це не здатна центральна влада, Київ власними силами має забезпечити своїм мешканцям безкоштовний доступ до охорони здоров’я. Муніципальна медична страховка буде покривати не тільки видатки на оплату роботи лікарів, але й вартість необхідних ліків.

В разі перемоги на виборах у міськраду та на посаду міського голови, команда ВО «Батьківщина» бере зобов’язання ухвалити рішення про доплати столичним медикам за рахунок столичного бюджету. Мета – зупинити відтік кращих медиків закордон. Для цього, рівень доплати не повинен бути нижчим заробітної плати медичного персоналу сусідньої Польщі.

Проблеми екології

На жаль, на сьогодні Київ одна найбільш екологічно забруднених столиць світу. Саме тому, «Батьківщина» приділила велику увагу цьому питанню при розробці «Плану реформ для Києва». Екологічний блок вміщує три основних пункти.

  1. Повна реконструкція Бортницької станції. На сьогодні станція – це бомба уповільненої дії. І неможливо передбачити, коли вона вибухне.
  2. Залучення інвестицій для будівництва сучасного сміттєпереробного заводу за новітніми технологіями. Головна умова: він не матиме шкідливих викидів у повітря і працюватиме практично безвідходно. Після цього буде демонтовано сміттєспалювальний завод, який забруднює повітря в столиці.
  3. Повна реконструкція системи очистки водопровідної води. Відмова від знезараження за допомогою хлору. Кияни отримають вдома очищену за найвищими світовими стандартами воду.

Підвищення соціальних стандартів

Соціальна політика діючого уряду ставить велику частину громадян за межі виживання. В першу чергу це стосується найменш захищених категорій. Пенсійні виплати настільки мізерні, що не здатні покрити навіть найнеобхідніших першочергових потреб.

Мусимо констатувати – влада на чолі з президентом не здатна привести країну до високих соціальних стандартів.

В такому випадку, вагоме слово має сказати столична влада на чолі з новим обраним мером. Зокрема, раціональне використання бюджету міста дозволить значно підвищити соціальні стандарти.

В разі формування у Київській міській раді більшості на основі депутатів ВО «Батьківщина» та обрання Олексія Кучеренка міським головою, всі столичні пенсіонери отримають доплати  до 1000 гривень на місяць.

У киян залишились лічені дні для ухвалення рішення про підтримку команди, яка насправді захищає столицю, знає її проблеми та здатна вирішувати їх на всіх рівнях.

Тож чекаємо вас на виборчих дільницях 25 жовтня. Зробіть надійний вибір!