Юлія Тимошенко зустрілася з лідером ХДС Німеччини

Сьогодні, 3 травня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із лідером Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Німеччини Фрідріхом Мерцем.

«Я дуже радий, що Ви знайшли час зустрітися з нашою делегацією. Для нас важливо почути Ваш аналіз щодо того, що наразі відбувається в Україні», – наголосив Фрідріх Мерц.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між нашою державою і Німеччиною. Окрему увагу було приділено співпраці між «Батьківщиною» та ХДС, які є членами Європейської народної партії.

Фрідріх Мерц повідомив, що Бундестаг ухвалив рішення про постачання зброї Україні та підкреслив, що «це є надзвичайно важливо для Німеччини допомагати Україні перед обличчям смертельної загрози».

«Той жах, що я побачив тут… Я вважаю, що кожен європейський політик повинен побачити на власні очі. Наш обов’язок – допомагати вам», – сказав він.

Зустріч Юлії Тимошенко з лідером ХДС Німеччини Фрідріхом Мерцем

У свою чергу Юлія Тимошенко висловила захоплення мужністю лідера ХДС, який приїхав до Києва, та подякувала Німеччині за підтримку і допомогу, яку вона надає нашому народові.

«Ми в Україні усі розуміємо, що Ви особисто продемонстрували лідерство по допомозі Україні. Ми щиро вдячні за це. Просимо Вас ще посилити допомогу, яку Німеччина надає Україні», – сказала вона.

Окрім того, Юлія Тимошенко наголосила, що путін не збирається відступати від своїх планів захопити й знищити Україну, а потім інші країни Європи.

«Це війна не лише проти нас, а й проти усього вільного світу. Путіна потрібно зупинити на полі бою в Україні. І при цьому ввести пекельні всеохопні санкції, в першу чергу, ембарго на закупівлю російської нафти, газу і вугілля», – додала вона.

Також лідерка «Батьківщини» закликала надати без затримок Україні усю зброю, яку потребує наша армія. Зокрема, першочергово – важку артилерію, танки, системи ППО, протикорабельні ракети і літаки та посилити фінансову й гуманітарну допомогу для нашої країни.

Фрідріх Мерц запросив Юлію Тимошенко відвідати Німеччину найближчим часом.

У зустрічі також брали участь перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народні депутати від «Батьківщини» Сергій Власенко і Сергій Тарута.

Нагадаємо, що Фрідріх Мерц з 31 січня 2022 року є лідером ХДС та лідером парламентської групи Союзу, а також лідером опозиції в Бундестазі з 15 лютого 2022 року. До цього багато років ХДС очолювала колишня Канцлер Німеччини Ангела Меркель.