Юрій Дідовець бореться за створення нових майданчиків та зон для вигулу тварин

Спільно з мешканцями житлового масиву Виноградар депутат Київради від «Батьківщини» Юрій Дідовець почав готувати звернення з ініціативою створення нових майданчиків та зон для вигулу тварин

Як повідомляє пресслужба партійного осередкунями, днями політик особисто пройшовся по всім відведеним зонам для вигулу тварин, а саме: на просп. Георгія Гонгадзе, 9-Б, просп. Правди,4, просп. Свободи, 5.

«Важко зрозуміти, де саме ця зона, адже ні огородження, ні попереджувального знаку немає. Не дивно, що між мешканцями виникають конфліктні ситуації», – заявив політик.

Згідно з Рішенням Київської міської ради від 25.10.2007 N 1079/3912 «Проврегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві» місце або зона вигулу тварин – це територія, на якій можна вільно вигулювати тварин за умов дотримання правил, тобто облаштування належним чином місця. Всі місця та зони для вигулу тварин повинні бути обладнані спеціальними попереджувальними знаками, табличками з зазначенням назв та телефонів установ, які відповідають за їх технічний та санітарний стан, а також контейнерами для збору сміття та екскрементів. Якщо відсутня можливість обладнання належним чином місць для вигулу тварин, або коли відстань до найближчого місця або зони для вигулу тварин перевищує 400 метрів, дозволяється вигулювати собак на прибудинкових територіях з тильної або технічної сторони будинку, про що повинен свідчити відповідний попереджувальний знак.

«Виходячи з реальної картини, на житловому масиві Виноградар облаштована одна єдина зона для вигулу тварин, яка розташована на проспекті Гонгадзе, 9-Б, логічно виникає питання, а як і де вигулювати тварин іншим мешканцям? Спільно з мешканцями житлового масиву Виноградар ми почали напрацьовувати варіанти для направлення звернення з ініціативою створення нових майданчиків та зон для вигулу тварин», – додав депутат.