Юрій Дідовець: Чисто не там, де прибирають, а там де не наставляють…

Несанкціонована торгівля на тротуарах, незаконні споруди на зелених зонах – типова ситуація не тільки для Виноградаря, але і для всього Києва. Ситуація ускладнюється тим, що комунальники демонтують МАФи, намети, але торговці повертаються після кожного демонтажу. І частіше за все встановлюють точку продажу на зеленій зоні, зоні, де проходять комунікації або на вузенькому тротуарі.

Наші спільні звернення дали результат – МАФи на просп.Правди, 64 було демонтовано, тепер працюємо над тим, щоб з даної ділянки прибрали сміття та залишки демонтованих конструкцій. Адже саме час готувати ділянку для будівництва станції метро.

На черзі ліквідація несанкціонованої торгівлі (стихійного ринку) по вулиці Світлицького,31/7-35, який почав функціонувати на тротуарі, перешкоджаючи рух пішоходам, а з часом розширюється і на проїзну частину.

Всі ми хочемо жити в місці, де чисті вулиці, гарні дороги, влаштовані тротуари, впорядковані зелені зони, так давайте разом не словом, а ділом дбати про благоустрій Виноградаря!

З депутатськими зверненнями Ви можете ознайомитися нижче за посиланням:

https://www.google.com/maps/d/u/3/edit…