Юрій Дідовець: Реалізація алкогольних виробів у МАФах без дозвільних документів – звичайна справа

Реалізація алкогольних виробів у МАФах без дозвільних документів – звичайна справа, при чому власники з конспірацією не сильно заморочуються 🤨

Однією із таких точок продажу є МАФ на вул.Світлицького,30/20, якому неодноразово надавався припис щодо його демонтажу, але далі папірців справа не доходила. Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації це так треба чи так вийшло? Андрій Фіщук (Andriy Fishchuk)Тарас Панчій

Трохи інша ситуація з так званою “наливайкою” на вул.Світлицького, 30/20-Б, яка має ліцензію на право торгівлі алкогольними напоями, яка діє до 20.05.2020 року. Але із спільного, вони однаково обходять рішення Київради, яке забороняє продаж з 23:00 до 10:00 від 27.09.2018 року №1529/5593 “Про встановлення обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м.Києві”- це підтверджує той факт, що з ночі до ранку відбувається самий розпал “веселощів”, які для багатьох споживачів закінчується не найприємнішим чином.

Мною, починаючи з 2016 року, постійно порушується питання демонтажу тимчасових споруд, особливо тих, де відбувається незаконна реалізація алкогольних напоїв. Більшість з них немає жодної дозвільної документації та ліцензії на продаж, але замість демонтажу їм надають припис та проводять бесіди про дотримання вимог законодавства.

Тільки за останній час 5 людських життів на руках власників вельми успішного бізнесу, правоохоронцям байдуже?! Чи плітки все ж таки не плітки і це спільна діяльність?Андрей Крищенко прошу провести перевірку причетності правоохоронних органів.
Кличко – мер, ви несете персональну відповідальність за хабарництво і бездіяльність благоустрою, та й відповідальність за смерть п’ятьох людей теж можете розділити на тих хто в темі та долі!
Подільська РДАВіктор Смирнов, Виноградар – це Подільський район, ви знали?

Питання реалізації без ліцензії алкогольних виробів та діяльність без дозвільних документів точок продажу стоїть на контролі моєї приймальні. Якщо ви знаєте про подібні точки ведення нечесної та недобросовісної діяльності, повідомляйте – будемо працювати над цим разом.

А всім МАФам наливайкам на Виноградарі рекомендую закритись самотужки.

З депутатськими зверненнями щодо вищевикладеного та відповідями на них, ви можете ознайомитися нижче:
👉https://www.google.com/maps/d/u/3/edit…