Юрій Дідовець розповів про прийом громадян

Щопонеділка депутати Київради від “Батьківщини” проводять прийом громадян, під час яких приймають звернення для подальшої допомоги у вирішенні проблемних питаннях.

Про це повідомляє прес-служба Київського міського партосередку.

Юрій Дідовець розповів про деякі зі звернень громадян та шляхи вирішення їх питань.

1. Ошукана пенсіонерка на 5000$, заощадження на “останній день”. Стала жертвою шахраїв “розвод по телефону” ваш син в лікарні, його збила машина, треба терміново гроші! Слідство так і не розпочато, жодних слідчих дій, гроші ми навряд повернемо, але винні будуть покарані, почнемо зі слідчого та кураторів слідства подільського РУГУ, направили депутатське звернення на Генпрокурора з вимогою поставити на контроль дану кримінальну справу, тепер слідчий буде доповідати кожні 15 днів про хід розслідування та вжиті заходи, а також зконтактували заявницю з центром безоплатної правової допомоги і їй буде надано безоплатного адвоката, за якого буде платити держава.

2. Держслужбовець, молода дівчина, після звільнення оформила на себе квартиру яку виплачувала по іпотеці останні 5 років, і їй виписали протокол про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, про ненадання інформації істотних змін… На мою думку, абсолютно безпідставний, готуємо стратегію захисту в суді, дякую за консультацію Богів боротьби з корупцією відмітити не можу, але повірте рівень Бог! Вже всі звикли, що я дзвоню по понеділках після 18 години, і вирішую питання невідкладно ! Дякую кожному хто допомогає, Ви частина цілого!

3. Бізнес конфлікт між засновниками ПП, колись друзями, насправді дуже поширене явище, які стали заручниками непрофесійності бухгалтера і власної недалекоглядності. Р.S. Мудрість від мене :Хороші дружні стосунки – породжує письмовий договір!

4. Спадковий спір між 6-ма спадкоємцями різних черг, за 1 кімнатну квартиру, чесно перекинув питання на нашого партнера нотаріуса Єлену Кравець визначити перспективу і тактику в захисті. Порахував економічну доцільність спору зважаючи на низьку вартість спадку і пояснив судові перспективи в роках. Сусіди пішли думати.

“Допомогли кожному! І це не фікція з імітаціями, це щоденна кропітка робота останні 7 років, щодня, за яку ми несемо повну відповідальність, за кожне слово і кожну пораду! Бо кожну справу сприймаємо як виклик, як своє особисте”, – зазначив депутат Юрій Дідовець.