Юрій Дідовець: Соціальний статус дали, а про пільги забули

Вже типова ситуація, коли громадянам дають статус учасника бойових дій, але пільгами користуватися вони не можуть. Саме така ситуація склалася з учасниками бойових дій, які отримали ордери від Міністерства оборони України. З грудня 2018 року вони мешкають у будинку №34,34-А на вул.Сергія Данченка і сплачують у повному обсязі комунальні послуги, у той момент коли мають сплачувати з урахуванням 75-відсоткової знижки.

Компанія ТОВ “ЖК “Сервіс-Груп”, яка обслуговує та надає комунальні послуги мешканцям ЖК “Новомостицько-Замковецький”, виставляє рахунки за використання електроенергії та водопостачання в повному обсязі без надання пільг, які передбачені законодавством. При цьому свої дії пояснюють тим, що будинки разом з мережами не передані на баланс до ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі” та ПрАТ “ АК “Київводоканал” і тому немає підстав надавати пільги особам, які отримали статус учасника бойових дій.

Мною були направлені депутатські звернення – і в результаті ПрАТ “ХК “Київміськбуд” спільно з ЖК “Сервіс-Груп” нарешті вирішили перезаключити договори на підставі всіх наданих документів, які засвідчують пільги.

Якщо вам відомі випадки, де інші забудовники через свої приватні ЖЕКи “забули про ваші пільги”, звертайтеся – будемо вирішувати проблему.

З депутатськими зверненнями та відповідями на них, Ви можете ознайомитися нижче за посиланням:

https://drive.google.com/open…

https://drive.google.com/open…

https://drive.google.com/open…