Юрій Дідовець занепокоєний безпекою життя киян на зупинках громадського транспорту

Юрій Дідовець, депутат фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді, звернувся до «Київпастрансу», аби вирішити питання щодо розширення відстані між зупинкою громадського транспорту та проїзною частиною дороги.

Як  повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат занепокоєний питанням безпеки життя мешканців Києва, які користуються зупинками громадського транспорту, зокрема по проспекту Свободи,15.

За словами мешканців Подільського району, що звернулися до депутата «Батьківщини» по допомогу, на даний момент відстань між встановленою зупинкою і проїзною частиною дороги складає близько одного метра, що створює незручності та небезпеку для людей.

«У зв’язку з маленькою відстанню відбувається велике скупчення людей, пройти там дуже складно, особливо у зимову пору року. Людям доводиться виходити на проїзну частину дороги для того, щоб оминути зупинку, що є небезпечним для життя людей», – розповів Юрій Дідовець.

Він додав, що все має бути на своїх місцях і слід приділяти увагу дрібним, на перший погляд, речам,  від яких залежить життя людей. Коли йдеться про безпеку, то тут дрібниць немає.