Юрій Дідовець занепокоєний зниженням рівня води в озері Синє

Як мешканець житлового Виноградару я дуже занепокоєний зниженням рівня води в озері Синє. Постійні відписки і саботаж зі сторони балансоутримувача просто вже нестерпний.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини» Юрій Дідовець, передає пресслужба партійного осередку.

«Враховуючи незацікавленість та злочинну бездіяльність балансоутримувача КП «ПЛЕСО» щодо вирішення даної проблеми, минулого літа я вирішив самостійно провести розчистку озера  власними коштами та зусиллями. Не з депутатського фонду, а з особистого гаманця мною був взятий в оренду земснаряд та доправлений до нашого озера. Для початку проведення розчистки не вистачало виключно проєкту розчищення, адже головне не нашкодити озеру, розчистку необхідно проводити розуміючі, де саме проходять підземні ґрунтові води. Проєкт робіт мені так ніхто не надав, проігнорувавши всі мої депутатські звернення та запити», – зазначив Юрій Дідовець.

Не зважаючи на всі обставини, мешканці продовжують проводити громадські обговорення з представниками КП «ПЛЕСО» та Державної служби геології та надра України щодо зниження рівня води на озері Синє.

«Мною знову булои направлені повторні депутатські звернення  з метою проведення  службової перевірки балансоутримувача на факт саботажу та зривання планових заходів з порятунку озера Синє, призупинення проєктно-вишукувальних робіт», – додав він.